Left 4 Dead Bulgaria
<< ЗА МОЖЕШ ДА ПИШЕШ ИЛИ ОТГОВАРЯШ ВЪВ ФОРУМА, ВЛЕЗ ИЛИ СЕ РЕГИСТРИРАЙ >>

Ако желаеш да играеш с други българи, тук е мястото да ги намериш!

свеж полъх

Go down

свеж полъх

Писане by ma4katora on Сря 4 Сеп - 19:02

Имам предложение да играем една общодостъпна игра(за много слаби компютри е общо взето).Якото там е геймплея и якият мултиплеер.Мисля че можем да направим някои хубави игри там..то е лов общо взето и главните герои са алиени,предатори и марине.Някога като играехме тази игра ..примерно имаше един обучен хищник,който имаше мерак за много фрагове,ние останалите марини го търсехме и го засичахме както можем ...той нас също по много.Винаги ми е напомняла тази игра на първият хищник със шварценегер.6-7 човека взвод и един хищник...якоо SmileРабира се от отбора на гадните може да има и алиени и всякакви такива още хищници,но трябва да сме солидно хора за да може да се играе срещу повече гадове.Картите са доволно големи за мен...и има яко действие и адреналин.Някога я цъкахме много,а сега съм сигурен че ако я играем пак ще върнем доста хора да поиграят с нас и да станем пак маса народ.Освен това мисля че има сървари и сега и сега на нея има заинтересовани имам предвид.Първоначално щях да предложа да теглим тази ира от 2010 година,но се оакза че май не виждам читав релииз в замунда от нея.Затова ще предложа миналото издание,което е зле откъм графика,но е яко като геймплей alien vs predator 2 .Можете да видите за какво иде реч в ютуб,но мелетата са доста добри SmileОчаквам отзиви!

Брой мнения : 41
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Re: свеж полъх

Писане by Lenux on Сря 4 Сеп - 19:13

Аз я видях играта, звучи интересно. Нека да видим другите какво ще кажат, но явно си трябва хора за да се играе тази игрица. Аз съм за, за сега Smile

Admin

Брой мнения : 173

http://left4dead.bulgarianforum.net

Писане by eraser on Сря 4 Сеп - 19:30

И аз ще играя мисля че ще е забавно пък и съм ловец все пак обичам всякъкв вид лов Wink 
eraser

Брой мнения : 43

Писане by ruLer on Сря 4 Сеп - 23:24

AVP............................................С тая игра съм израстнал! Very Happy Вътре съм и с двата крака,само кажете кога почваме.

Брой мнения : 30
Местожителство : Sofia

Писане by ma4katora on Пон 9 Сеп - 19:11

Така играта пришълеца срещу хищника няма да се играе сама.Поговорихме тук,обсъдихме,сега е ред да дадем началото на тази игрица .Аз снощи я теглнах за 10 минути сложих я за още толкова и я тествах за 5 минути правене на лан игра,само че няма с кого да я пробвам.Там нещта извън сингъла са яко версус по отбори,така че предлагам хората ,които имат желание да се активизират,да я свалят ще дам сега линк и да я започваме.По мое мнение забавата ще е около 1 час на вечер макс.То е яко версус ще нагласяме няколко мапа и различните условия да се сменят.Например при стигане на някого на 30 фрага да се сменя.Знам че някои хора не са свикнали да говоря за версус,но аз играх доста версус преди на алиена SmileВинаги съм играл с човека и мноого малко с предатора,с него само на сингъл съм играл.ТА така ще се уточним за условията на игра и как ще сме по отбори,но аз все пак предлагам играта да си е стандартен лов с един или 2 предатора и няколко човека.Ако ще има и алиени е хубаво хората да сме повече.Сега давам линк..инстала бил по особен,но щом аз се справих за 5 минути вярвам,че всеки от вас ще го анправи за не повече..ето и линка!
[You must be registered and logged in to see this link.]

Писане by eraser on Чет 12 Сеп - 19:06

Добре де има толкова по нови и по добри игри защо тази реликва трябва да играем тая игра е пълно дърво , предложете нещо друго нищо че , е стра но дори не е добра вщрно че никога не съм я играл но според това което видях ми става ясно защо нчма други на вета които да я играят Laughing Laughing 
eraser

Брой мнения : 43

Писане by Pathfinder on Чет 12 Сеп - 23:13

^И аз така мисля, чак толкова стара игра не може да ме зариби, бих ви предложил PAYDAY 2 да играем, играта е доста нова бих казал и добър gameplay слотовете са 4, в тънгъл има много хора, които играят включително и аз и системните изисквания мисля, че са приемливи за вашите машини  (минималните) [You must be registered and logged in to see this link.] .Вижте в нета  gameplay-ове за какво става въпрос или аз евентуално ще запиша.

Брой мнения : 483

Писане by tankerra on Пет 13 Сеп - 14:08

И аз като ruler с тая игра и Unreal Tournament горе долу съм започнал геймърския си живот Very Happy  а защо да няма читав релийз за AVP 2010? Аз я играх ето със този [You must be registered and logged in to see this link.]
Иначе само казвате и съм с вас.bounce

Брой мнения : 18
Местожителство : Пловдив

Писане by Pathfinder on Пет 13 Сеп - 14:16

^За AVP 2010 съм съгласен.

Писане by ma4katora on Пет 13 Сеп - 19:35

и на мен ми е ясно ,че алиен версус предатор от 2010 е доста по добра,но все пак на някои хора няма да им върви.Аз не съм я играл и на нея не съм опитвал мулти..гледах малко мулти в ютуб и изглежда доста добре,ще има батални сцени ако играем на нея,което е хубаво.Мултито на тази старата е много лесно само цъкаш на лан и то или хостваш ,или се джойнваш няма нищо особенно и лесно става.Дано и другата да е така.Аз вече тегля релииза дето е 3.69 дето каза танкера,нищо чудно после да се окаже ,че не става за мулти,но аз си го тегля да я пробвам.

Писане by Pathfinder on Пет 13 Сеп - 20:16

В Тънгъл има описание как се прави, вижда се малко объркващ, но ще го направим мисля.

Писане by ruLer on Пет 13 Сеп - 21:29

Ако ме питате мене ще предложа да играеме Dead Island Riptide.С Пат я играеме,имаше период кадето танкера и пламката играеха с нас но след време спряха...Играта за мене е много добра с уникална атмосфера,както и gameplay.Записва се лесно и се играе през tunngle i steam,ако има желаещи да пишат!От утре съм на линия за игра.

Писане by tankerra on Пет 13 Сеп - 22:59

Dead Island Riptide ми стана тъпо след 3-то превъртане. Да готина е харесва ми ама бързо се врътка. И е само за 4 човека.

Писане by Pathfinder on Пет 13 Сеп - 23:22

Е аз пък бих желал още някой да играе с мен Saints Row 4 co-op да не играя с рандоми в тънгъл въпреки, че я врътнах Very HappyНо е само за двама и ще тежи на повечето играта.

Писане by tankerra on Пет 13 Сеп - 23:29

Само казвай и почваме.

Писане by Pathfinder on Пет 13 Сеп - 23:33

Да се разберем в скайп!Smile 

Писане by ruLer on Съб 14 Сеп - 19:53

4 човека малко ли е?Мисля че е напълно достатъчно,ако има желаещи за острова да пишат.Поне мачкатора се надявам да се навие!

Писане by ma4katora on Пон 16 Сеп - 7:35

Не става дума за навиване.Аз дед айлънда го играх доста..5-6 превъртания и то в повечето случаи сам.А нали знаеш че там регулиране на трудност няма.Тоест като се науча да оцелявам сам в цялата лъдница и някакси успявам да го мина,като сме 4 ма е детска игра,ама много детса.ЗАщото всеки от нас се е научил и сам и там няма нужда от кооп,просто играта не ти предлага предизвикателство.Иначе е забавно и с 4 ма е добре,но за едно две превъртания.Аз мисля че я поиграх доста и не ми липсва,все още SmileИначе си я уважавам,беше ..свеж полъх Wink

Писане by ruLer on Пон 16 Сеп - 11:22

Острова е направен така че с колко повече хора играеш толкова по трудно става,кръвта на гадовете се качва много повече...Но както и да е.

Писане by tankerra on Пет 20 Сеп - 14:45

И все пак с един здрав чук на негрото от един удар ги пръскам като конфети наоколо. Ако не искате AVP 2010 предлагайте други ко-оп игри. Аз предлагам Aliens Colonial Marines, само да изберем хубав релийз и според мен е по-добре от AVP защото пришълците имат много добри меле способности, войниците с оръжията са добре за далечни битки, а хищника изхвърля този баланс през прозореца с неговите лазери и копия.

Писане by Pathfinder on Пет 20 Сеп - 15:40

Съгласен съм за почти всяка co-op игра, но острова мисля, че е загубена надежда вече поне за сега.Стийм са го пачнали и ще се чака нов MP крак, ако излезе.

Писане by Pathfinder on Пон 23 Сеп - 1:51

Чудя се дали да играем някой Call of Duty със зомбита като Black Ops 1 или 2 поне с тези съм най-запознат, ако не слагам тия дни avp 2010.

Писане by Lenux on Вто 24 Сеп - 17:40

Ама чакайте бе хора, то и Serious Sam е кооп игра, и всички знаем там каква откаченящина е и за какво напрежение говорим, играе се лесно, контролите са досущ като на лефта, трудностите има да се вдигат доста- адвансид, хард, сериоус и тн.т. Там има голямо предизвикателство принципно, втората както и последната третата част за мен си заслужава да бъдат играни. Сигурен съм, че ако се вкараме 5-6-7 души там, забавата ще е огромна, а и предполагам знаете, че това е една от малкото игри (както и L4D) които имат способността да изпънат способностите на играча до краен предел Wink

Admin

Брой мнения : 173

http://left4dead.bulgarianforum.net

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото