Left 4 Dead Bulgaria
<< ЗА МОЖЕШ ДА ПИШЕШ ИЛИ ОТГОВАРЯШ ВЪВ ФОРУМА, ВЛЕЗ ИЛИ СЕ РЕГИСТРИРАЙ >>

Ако желаеш да играеш с други българи, тук е мястото да ги намериш!

НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста

Писане by Lenux on Пет 28 Мар - 17:01

Ъпдейт по списъка (+ добавяне на желани оръжия) :

1. Ma4katora (grenade + sniper + mele)
2. Pathfinder (grenade + M16 + ?)
3. Eraser (auto shotgun + auto shotgun / ?sniper? + knife)
4. The.Next (? + ? + ?)
5. Valko (? + ? + ?)
6. Oziris (? + ? + ?)
7. Lenux (grenade + AK47 + sekira power)
8. Tina (? + ? +?)
9. Myth (? + ? + ?)
10 Radd (? + ? +?)
11 Ruler (? + ? + ?)
12 ............................
13 ............................
14 ............................
15 ............................
16 ............................
17 ............................

ДАТА  И ЧАС НА СЪБИТИЕТО: < предстои да се определи >

Всеки друг, който е готов да участва в сървайвъла да заяви желанието си тук за да бъде вписан и да каже желаните от него оръжия!

Надявам се всички забелязахте поста на Радо, с който той така силно се включва в събитието SmileОт което съм доста доволен. Апелирам към всички до тук вписани в списъка да драснат един кратък пост за оръжията, с които имат желание да играят. И другото което си мисля - чудно ми е дали така както всеки има желанието да играе с определено оръжие и меле, дали всеки ще успее да се уреди с него.. Или ще се наложи Патфайндера да направи по един арсенал, който да бъде точно изчислен за всички играчи, според желаните от тях бройки оръжия.. Относно за тестовия сървайвъл, който да бъде изигран от споменатите от Мачкатора хора- естествено аз съм съгласен да го гледаме, пък и вярвам няма да трае много време.. Very HappyНо честно казано не мисля Мачкатор, че ще видиш нещо в него, от което да извадиш особени заключения.

П.П.: Ruler е добавен също към списъка. Извинявам се, нещо съм изпуснал поста му...

Последната промяна е направена от Lenux на Нед 30 Мар - 23:19; мнението е било променяно общо 2 пъти

Admin

Брой мнения : 173
Местожителство : София

http://left4dead.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Писане by ma4katora on Пет 28 Мар - 20:23

Вие мислете какво ще видите вие и по какъв начин ще прочетете начина на игра на хората.Аз виждам много и в кратки моменти наблюдение,не ми трябва много за да разбера,каквото ми е нужно за определените хора и да ги опозная.Аз написах още в първият си пост,че ще играя с милитари снайпер и гренаде +меле-каквото и да е,за мен няма значение.
Надявам се да се отдалечаваме минимално от генералната брйка оръжия и ресурси на картата,тоест колкото по малко различно е нормален сървайвъл,толкова по добре .САмо така ще има шанс някои други хора не просто да гледат нашето време,а да се опитват и да го подобрят например,да се пробват.Пак да напомня това,което ще направим и 2 и 3 часа да бъде,ще е неповторимо,защото такъв сървър с тези условия никой не може да направи.Тоест даже не могат да опитат хората да играят като нас и да издържат повече време.Мисълта ми е че няма да имаме конкуренция и просто ще направим едно време при нашите си условия и всеки ще даде колкото може от себе си..за лично удовлетворение.
По тази причина ми се щеше да сме макс близко до бейсик условията на сървъра..Но Пат го е променил вече и естествено нищо няма връщаме назад.Важното е,че можем да се конкурираме със себе си и нашето предично време SmileТа който ще пише да драсне по въпросите от по горе!

Брой мнения : 41

Писане by eraser on Нед 30 Мар - 19:07

Хората които са изброени не казват нищо , едва ли ще се съберат то за главния сурвивал ако се съберат за мен е един голям успех с половината от хората играем вече много дълго време познавам достатъчно добре стила на игра на валко некст пламката анди дори и тина с която съм играл много версус и вие ги познавате дайте да обсъждаме дата на сурвивала и да не отлагаме до другата година , тези момчета до сега не са взимали участие в дискусии за стратегии едва ли ще се включат и сега правете вие план , аз ще правя каквото ми кажете и ще играя където ме пратите за да ви помогна и няма да говоря по време на игра и без това никой не ме зачита , като фактор в играта , така че давайте по смело с избора на дата казвайте кой кога може и така.
eraser

Брой мнения : 43

Писане by ma4katora on Нед 30 Мар - 20:23

Аз по принцип почивам по един ден,но накрая на месеца имам два дни почивка веднъж например нека първите споменати дати да са това 28 и 29 ти април-понеделник и вторник..нека хората кажат кога могат

Писане by Lenux on Нед 30 Мар - 23:16

eraser написа:...и няма да говоря по време на игра и без това никой не ме зачита , като фактор в играта

Пълни глупости. Ако някой, който е играл с тебе, не зачита уменията ти - или е бил сляп през всичките времена, или не знае какво означава L4D. Когато е имало препирни винаги е било говорено директно с теб по въпроса. Но когато е ставало въпрос за уменията ти, за това на какво ниво играеш и за космическия пърформанс, който даваш.. Повярвай ми това десетки пъти е ставало и зад гърба ти Very HappyИскам и другите да го потвърдят, като не разтягаме насам и натам темата, но просто в постовете им, на кратко. Нелепо е просто да се отмине това, и играч, който е 1 на 100 да си мисли небивалици и да се отминава така с лека ръка. Колеги?

За 28 и 29 април бих могъл, дори и да съм на работа вечерта.

Admin

Писане by Pathfinder on Пон 31 Мар - 0:01

Ее да Ерейзър е важен член в отбора естествено че му зачитаме уменията и стила на игра всеки в моя сървър би трябвало да го е видял как играе.На тези дати няма какво да ми пречи да играя ще съм тук.

Брой мнения : 483
Местожителство : Sofia

Писане by Lenux on Пон 31 Мар - 10:50

Ъпдейт по списъка (+ добавяне на предполагаени дати) :

4. The.Next (? + ? + ?)
5. Valko (? + ? + ?)
6. Oziris (? + ? + ?)
8. Tina (? + ? +?)
9. Myth (? + ? + ?)
10 Radd (? + ? +?)
11 Ruler (? + ? + ?)
12 ............................
13 ............................

ДАТА  И ЧАС НА СЪБИТИЕТО: 28 / 29 Април

Всеки друг, който е готов да участва в сървайвъла да заяви желанието си тук за да бъде вписан и да каже желаните от него оръжия!

Admin

Писане by Oziris1 on Пон 31 Мар - 14:45

Aз ще направя всичко възможно да бъда на линия за игра на горепосочените дати .За Васко ще кажа само това - той е един от хората , които са ме учили как да играя тази игра и с радост бих си дал живота ( в играта ) за него ....Повече няма смисъл да коментирам и да вдигам допълнително, и без това високото му самочувствие Razz Smile)

Oziris1

Брой мнения : 12

Писане by mitko_1878 on Съб 5 Апр - 21:44

Предполагам че аз ще съм свободен тогава. Играя с автоматични оръжия м16 ак47+ някое меле
mitko_1878

Брой мнения : 3

Писане by The.NEXT. on Съб 5 Апр - 22:17

Така понеже нямам много време в момента ще напиша само оръжията аз : м16 и калашник + меле (без значение какво е).
Както и потвърждавам участието си!!! Както и съм съгласен с идеята на мачкатора да направим един пробен тест. После след като прочета всичко ще напиша по обобщително мнение!

П.С. аа и за малко да забравя, моля Ви не слагайте ереизър сред имената на лидерите!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Той е БОТ!!!  bounce bounce bounce bounce bounce 

The.NEXT.

Брой мнения : 25

Писане by BluPrintz on Съб 5 Апр - 22:34

Аз мога да дойда да помогна с каквото мога,само дано определената дата не попречи на моето участие.  Very Happy

BluPrintz

Брой мнения : 4

Писане by Lenux on Пон 7 Апр - 1:21

Ъпдейт по списъка (+ добавяне на играчи и оръжия дати) :

4. The.Next (? + ? + ?)
5. Valko (? + ? + ?)
6. Oziris (auto shotgun + AK47 + knife/katana)
8. Tina (? + ? +?)
9. Myth (? + ? + ?)
10 Radd (? + ? +?)
11 Ruler (? + ? + ?)
12 Mitaka (M16 + AK47 + mele)
13 BluPrintz (? + ? + ?)

Последната промяна е направена от Lenux на Вто 8 Апр - 11:58; мнението е било променяно общо 1 път

Admin

Писане by Oziris1 on Вто 8 Апр - 9:40

Аз бих желал да играя с помпа и калашник .Мелето ми предпочитам да е ножче или катана Smile

Oziris1

Брой мнения : 12

Писане by eraser on Вто 8 Апр - 13:44

valko ще играе с калашник, помпа и тиган + пропаан
The Next ще играе с каквото му кажа
4. The.Next (Каквото му каже Eraser)
направо го копирай и го сложи това
eraser

Писане by The.NEXT. on Вто 8 Апр - 13:48

Сега вече чак успях да прочета всичко дума по дума! Пак потвърждавам че аз съм за да направим един пробен сървайвър, ако трябва още днес-не е проблем! Хубаво си пишеме и хубаво се надъхваме, и колкото и да не искам да го кажа съм съгласен с единственото смислено нещо, което прочетох от постовете на ерейзър, а именно че организяцията на това ще е много много трудна, че дори клони към невъзможна! ( и тук ми идва една идея, да посочим човек, който познава почти всички и който да се нагърби със задачата по организирането, да има на всички скайп, телефон евентуално и т.н. който човек да се погрижи за това всичко да е ок. а не събрали са се 10 човека примерно и на мачкатора му е спрял тока, ленъкс са го задържали за работа, ереизър гледа филм (като тва са само примери, не се заяждам с никой) и всички да седим и да чакаме, така поне ще знаем какво правим.) ако искате и аз мога да съм този човек който да ги организира тези неща, мисля че с повечето се познаваме, с тези с който не се познаваме ще се свържем! От там нататък аз също мога да съм човека с ереизър, колкото и да не ми се иска, защото ако Те с озирис си дават животите един за друг, аз за ереизър и гилзите от използваните патрони няма да си дам! Very Happy:DХахах шегувам се! Аз мога да играя и със снайпер, не ми е проблем така че мисля че с малко повече съсредоточеност от моя страна мога да попълня която позиция изглежда най-важна и отговорно заявявам, че може да се разчита на мен, да доста често ми се случва да се лигавя, имам малко странно чувство за хумор, малко съм особен и заядлив, но мога и да бъда сериозен. Така че помислете ги нещата и ми се доверете, То ии избора не е кой знае колко голям де Very Happyно все пак!

Към ленъкс, пропуснал си да добавиш и моите оръжия, за което ще повторя пак : м16 + калашник (който евентуално мога да сменя със снайпер-бързия) + меле(без значение).

И другото като идея което ми идва мога да доведа още едно 2-ма 3-ма играчи който никога не са играли L4D2 но попринцип са добри в шутърските игри Smileкоето не знам дали е добра идея, и всъщност знам - не е, обаче все пак може да го имате като вариянт ако няма хора Smileсъщо така мога да говоря с Рибока,Скрап и Дани Уейн също така да се включат но тук предполагам ще има мн спекулации по относно Рибока и това най-вероятно пак ще отпадне като вариянт!

Та споменах мойте идеи за момента, чакам мнения Smileи организация момчета- там е истината Very Happy

The.NEXT.

Писане by Radd on Сря 9 Апр - 1:35

Здравейте Smileсъжелявам че отсъствам но работя на 2 места и взимам извънредни смяни.
Оръжия:Scar+knife(бих предпочел снайпер) адски много се надявам да не бъда възпрепятсван от работното ми време и да се включа.

Radd

Брой мнения : 3
Местожителство : Plovdiv

Писане by ma4katora on Чет 10 Апр - 6:48

Радвам се ,че се обадиха някои от хората,които досега не бяха се обаждали и дадоха заявка.ДА кажа нещо...за пробният сървайвъл организирайте вие нещата,вие се разберете аз мога да кажа еди си кога,но доста хора да не могат споменете дата примерно и час в близките 1-2 седмици и да акжем и ние 4 мата дали ще можем.Най добре ще е да е вечер..късно,тогава няма да имаме пречки да сме тук,поне аз,ако е след 22 часа винаги ще мога!

Писане by Pathfinder on Сря 16 Апр - 18:43

С всеки изминал ден наближаваме датите  bounce

Писане by Lenux on Сря 16 Апр - 23:44

Pathfinder написа:С всеки изминал ден наближаваме датите  bounce
Така е Smile

Lenux написа:Ъпдейт по списъка (+ добавяне на оръжия) :

1. Ma4katora (grenade + sniper + any melee)
2. Pathfinder (grenade + M16 + кози крак)
4. The.Next (Каквото му каже Eraser (или при евентуално позволение с М16 + АК47 / Hunting Sniper + any melee))
5. Valko (АК47 + auto shot gun + тиган (+ propane can за светкавично помитане на отбора, мапа и всичко що е на него))
6. Oziris (auto shotgun + AK47 + knife/katana)
8. Tina (? + ? +?)
9. Myth (? + ? + ?)
10 Radd (scart + sniper + knife)
11 Ruler (? + ? + ?)
12 Mitaka (M16 + AK47 + any melee)
13 BluPrintz (? + ? + ?)

@ The Next: Ако навиеш Skrapp и Dany Waine да дойдат ще сме ти благодарни Smile

П.П.: Аз също призовавам момчетата, които следва да играят на пробния сървайвъл да си го организират по между си и да кажат кога да бъдем готови за да ги гледаме. На наелите се с организацията от тях мога да съдействам, като им предоставя скайповете на когото пожелаят.

Admin

Писане by eraser on Чет 17 Апр - 14:46

То ако е за количество и аз мога да намеря 2/3 нови имена но само , още хаос ще всяват , тези прекалено далечни дати май по отказаха хората , и може би вече са забравили повечето както и да е

П.С ЕДИН ЧАС ТЪРСЕХ ФОРУМА В ИНТЕРНЕТ  Very Happy Very Happy понеже имах проблем с браузера с който го отварям
eraser

Писане by Lenux on Чет 17 Апр - 23:24

^ Ясно е, че доста народ ще ги търсим в последните моменти по скайповете.. Ама както и да е. Ерейсър форума не излиза ако го търсиш в Гугъл (за жалост). Правил съм настройки и какво ли не, и не излиза в Гугъл... Ако си го намерил от там това трябва да е чудо. Принципно на първи позиции излиза Фейсбук страницата ни и като я отвориш на нея има линк към форума.

Admin

Писане by ma4katora on Пет 18 Апр - 14:30

Датите приближават и все още не чувам нищо от хората,които ще направят своят рекорд на мапа.Не виждам нито предложения за дати,нито часове,няма аз да определям това.
За самият сървайвъл на 28-29 предлагам да е около 22 и 30 примерно ,за да могат да вземат участие и хората ,които работят до късно примерно.Часа не е достатъчно ранен,но не е и прекалено късен.Но може да се разберем и за 22 часа,защото първо ще имаме 30 минути работа по мапа с ресурсите поне и доизясняване на схемата на момента.И ако поизпълним предварително зададеният план,или го преизпълним може да стане прекалено късно.А знаем,че най важните моменти ще са към финала на сървайвъла.Според мен не бива финала да е към 1 часа например и хората вече да мижат с око и половина.Ноо по ранен час може би няма да може да се осъществи.Изкажете се и вие по темата.

Писане by Pathfinder on Пет 18 Апр - 21:13

Първия голям survival сега почва 22:15ч connect 130.204.193.65:27015

Писане by The.NEXT. on Съб 19 Апр - 0:24

Аз мисля че днеска направихме една хубава тренировка и постигнахме що годе и добър резултат! От видяното днес аз имам надеждата че при малко по добра организация всичко ще бъде наред и ще минем рекорда. Трябва малко повече комуникация между хората, а не един не можал да говори, втори играел без звук, трети не знам си какво си, в такива моменти трябва да можем да комуникираме помежду си, иначе нещата не отиват на към по-добро! Нека мачкатора каже какво е видял днес, но това което аз видях днес беше, добрата игра на хората който бяхме при хеликоптера, мн добре си комуникирахме и мисля че се представихме на ниво... без грешки и проблеми, докато тези който бяха горе само ереизъра говореше и от там започнаха проблемите! Така за екипа при хеликоптера мисля, че вече е готов и според мене (озирис,котката,некст,мачкатора и Сонито) като тук евентуално можем да смениме мястото на мачкатора със някой друг за да може той да иде с по силните на моста където определено има нужда от по добра организация и мисля че той там ще се справи, а при нас да дойде Рад примерно или малката (Рени) като идеята ми е горе където е по трудно там да са по силните пък ние да помагаме с каквото можем! От там ми идва още една идея, до мене да дойде още един снайперист който да гледа само горе на моста и да помага от там, демек да станем двама снайперисти доло на хеликоптера и там сме 6 човека, което е много добре, като тук мога да взема и скрап да е до мене със снайпер и така съпорта от нас доло ще е на 100 %. Както и да е де всичко е само на теория и вече някакви си мой идей в играта.
Като ленъкс аз си сменям оръжията и ще ме извиниш за корекцията но на 100 % искам да играя със снайпер ( бързия и бавния ) двата + някакво меле.

The.NEXT.

Писане by The.NEXT. on Съб 19 Апр - 0:53

Значи говорих сега лично и със скрапп и със Дани Уейн и двамата са на 80 % в играта! Smile
По относно оръжията:
skrappp AK47 + awp + нож
Dany Wayne AK47 + без значение + сабя

позициите на двамата вече трябва да ги доуточним в последствие, но със skrappp говорих и е навит да сме със снайпери с него, така че мисля че проблема със снайперистите е решен, а пък за Dany Wayne може също да е при нас на хеликоптера и вече от там нататък вие преценете как да се разпределим!

The.NEXT.

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото