Left 4 Dead Bulgaria
<< ЗА МОЖЕШ ДА ПИШЕШ ИЛИ ОТГОВАРЯШ ВЪВ ФОРУМА, ВЛЕЗ ИЛИ СЕ РЕГИСТРИРАЙ >>



Ако желаеш да играеш с други българи, тук е мястото да ги намериш!

Join the forum, it's quick and easy

Left 4 Dead Bulgaria
<< ЗА МОЖЕШ ДА ПИШЕШ ИЛИ ОТГОВАРЯШ ВЪВ ФОРУМА, ВЛЕЗ ИЛИ СЕ РЕГИСТРИРАЙ >>



Ако желаеш да играеш с други българи, тук е мястото да ги намериш!
Left 4 Dead Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Голяма червена точка в играта

3 posters

Go down

Голяма червена точка в играта Empty Голяма червена точка в играта

Писане by spar4o Чет 31 Окт - 10:56

Привет, хора! Моят проблем е следният. сглобих си нов комп и първаат игра която му качих бе ЛЕфт 4 деед 2. релийз някакъв от замунда. Всичко по инстала минава без проблем, стартирам играта и имам ето това по средата на екрана.

Голяма червена точка в играта 1374608_701676516526761_825954209_n

Купих си играта за да играя през стиим- абсолютно същият проблем имам.
За малко въпросната точна (приличаща на мерник) се леше изместила по-долу на екрана, та поне виждах къде ходя , но отново се ръвна горе.
Не съм инсталирал др игри на компа, с win7 съм ако има значение, инсталирани са последните драйвери на картата от Нвидия сайтат официалният. картата е Nvidia GTX 650 2gb

spar4o

Брой мнения : 4
Join date : 31.10.2013

Върнете се в началото Go down

Голяма червена точка в играта Empty Re: Голяма червена точка в играта

Писане by Lenux Чет 31 Окт - 16:52

Това е най-странния проблем, който съм виждал. Ако имаше и други игри щях да те питам при тях пак ли ти излиза, но ти пък нямаш. Иначе като за начало, съветвам те да пуснеш играта да върви, изчакай да зареди някое ниво за да излезе тая странна точка, минимизирай играта и виж в таск менаджера какво ти върви, даже дай шот и тук за да видим и ние. Но това нещо не е някаква опция от играта, идва от другаде.
Lenux
Lenux
Admin

Брой мнения : 173
Join date : 08.06.2013
Age : 38
Местожителство : София

https://left4dead.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Голяма червена точка в играта Empty Re: Голяма червена точка в играта

Писане by spar4o Пет 1 Ное - 20:23

Тази точка ми излиза още когато ми се появява началното филмче за играта, дори още когато дават тила на човека с кранчето на главата -началната снимка-още там го има петното, има го дори когато зарежда мисия. Излизам от играта, във отворени програми няма нищо необичайно, само стартиран лефт, и ако нещо друго съм стартирал. В процеси не съм гледал, но е идея да разгледам и там.

ЕДИТ: и във процеси няма нищо необичайно. само при затворен лефт имам 77 процеса, стартирам лефт стават 79- следователно се отварят два процеса, а не само exe-то на лефт. Но не мога да го хвана кой е този процес и да го кил-на за да видя дали ще изчезне

spar4o

Брой мнения : 4
Join date : 31.10.2013

Върнете се в началото Go down

Голяма червена точка в играта Empty Re: Голяма червена точка в играта

Писане by nikkigolfa[BG] Пет 1 Ное - 22:09

махай този релийз,който и да е и си сложи този който е до 2.1.2.7 и после ъпдейтваш до последния ъпдейт.
Трябва да нямаш проблеми,успех.
Винаги ваш nikkigolfa[BG]

nikkigolfa[BG]

Брой мнения : 28
Join date : 28.06.2013
Age : 44
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Голяма червена точка в играта Empty Re: Голяма червена точка в играта

Писане by Lenux Съб 2 Ное - 1:03

^ Ники щом е инсталирал релийз от Замунда и след това си я е купил и в двата случая му е излизала тая точка значи някъде нещо друго му я дава тая точка. spar4o единия ти вариант е да инсталнеш някакъв logg-ър за процесите, който да ти логва във всеки един момент кой процес ти върви за да можеш да видиш кой е процеса, който ти върви заедно с играта. А другото и по-лесно за което се сещам, е да си деинсталнеш напълно nVidia софтуера от компа, и след това да го инсталнеш наново. Малко вероятно, не съм виждал подобно нещо, но можеби има някаква добавка от nVidia софтуера която да ти я изкарва тази точка само когато стартираш нещо, което е в 3D режим.
Lenux
Lenux
Admin

Брой мнения : 173
Join date : 08.06.2013
Age : 38
Местожителство : София

https://left4dead.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Голяма червена точка в играта Empty Re: Голяма червена точка в играта

Писане by spar4o Нед 3 Ное - 11:51

Ники, инсталирах някакъв релйз от замунта да DIGITALZONE още когато сглобих компа, имаше я тази точка. Купих играта през стиим да я играя с приятели-отново същата точка.
Драйверте за картата са са инсталирани от диска който беше в кутията, но веднага след това са йпдейтнати до последната версия райвери за моята карта. Може ли от това да се получава така? Ще сложа драйверите от диска без да ъпдейтвам да видя какво ще стане

spar4o

Брой мнения : 4
Join date : 31.10.2013

Върнете се в началото Go down

Голяма червена точка в играта Empty Re: Голяма червена точка в играта

Писане by nikkigolfa[BG] Нед 3 Ное - 16:56

ясно,разбрах те,просто онази вечер като писах бях се нафиркал яко.
Опитай по тоя начин който казваш,мисля че няма да я има точката

nikkigolfa[BG]

Брой мнения : 28
Join date : 28.06.2013
Age : 44
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Голяма червена точка в играта Empty Re: Голяма червена точка в играта

Писане by spar4o Вто 5 Ное - 11:18

Смених драйверите на картата с оригиналните от диска, и точката отново я има.... Ебати каръка съм Very Happy сигурен съм че съм единсвения с такъв проблем Very Happy

spar4o

Брой мнения : 4
Join date : 31.10.2013

Върнете се в началото Go down

Голяма червена точка в играта Empty Re: Голяма червена точка в играта

Писане by Lenux Вто 5 Ное - 16:01

И аз мисля, че си единствения с такъв проблем. Вече започвам да си мисля, че ти е от монитора тая, точка... Не се бъзикам, провери и това Wink
Lenux
Lenux
Admin

Брой мнения : 173
Join date : 08.06.2013
Age : 38
Местожителство : София

https://left4dead.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Голяма червена точка в играта Empty Re: Голяма червена точка в играта

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите