Left 4 Dead Bulgaria
<< ЗА МОЖЕШ ДА ПИШЕШ ИЛИ ОТГОВАРЯШ ВЪВ ФОРУМА, ВЛЕЗ ИЛИ СЕ РЕГИСТРИРАЙ >>



Ако желаеш да играеш с други българи, тук е мястото да ги намериш!

Join the forum, it's quick and easy

Left 4 Dead Bulgaria
<< ЗА МОЖЕШ ДА ПИШЕШ ИЛИ ОТГОВАРЯШ ВЪВ ФОРУМА, ВЛЕЗ ИЛИ СЕ РЕГИСТРИРАЙ >>



Ако желаеш да играеш с други българи, тук е мястото да ги намериш!
Left 4 Dead Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъгва

3 posters

Go down

Бъгва Empty Бъгва

Писане by datass Нед 16 Фев - 13:59

Здравейте нов съм и много съжалявам ако съм сгрешил раздела с моя проблем Smile . Проблемът ми е че имам 1 гб рам и 1 гб видео карта nvidia quadro когато пусна да играя играта когато играя сам с компютара не ми сече а когато играя онлайн става пълна беля ... от какво може да е ? Видях настройките които сте показали за видео и т.н. направих всичко така но е същото няма разлика ... Ако ми помогнете ще съм много благодарен Smile

datass

Брой мнения : 3
Join date : 16.02.2014

Върнете се в началото Go down

Бъгва Empty Re: Бъгва

Писане by Pathfinder Нед 16 Фев - 23:55

Здравей, не съм запознат с тези quadro видеокарти може ли дапостнеш пълните характеристики на компа ти?Щом имаш 1гб рам препоръчвам ти да сложиш pagedpoolmemory на low в настройките на играта.Надявам се още някой да помогне.
Pathfinder
Pathfinder

Брой мнения : 483
Join date : 09.06.2013
Age : 30
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Бъгва Empty Re: Бъгва

Писане by icakabrat Пон 17 Фев - 1:21

datass написа:Здравейте нов съм и много съжалявам ако съм сгрешил раздела с моя проблем Smile. Проблемът ми е че имам 1 гб рам и 1 гб видео карта nvidia quadro когато пусна да играя играта когато играя сам с компютара не ми сече а когато играя онлайн става пълна беля ... от какво може да е ? Видях настройките които сте показали за видео и т.н. направих всичко така но е същото няма разлика ... Ако ми помогнете ще съм много благодарен Smile

Според мен щом в сингъл плейър не ти сече дори по време на паник ивент, а в мулти ти сече, значи проблема е от интернета ти...Може би...  Rolling Eyes 
icakabrat
icakabrat

Брой мнения : 62
Join date : 07.01.2014
Age : 30
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Бъгва Empty Re: Бъгва

Писане by datass Вто 18 Фев - 17:19

Здравейте съжалявам , че ви изтормозих с тва .. Има ли възможност да е от компютъра щото е на 5 години но аз си го подобрявам видео картата е Nvidia quadro FX Series 3500 в компа пише на старата карта параметрите . Имам и гаранция за видео картата казаха че е геймърска между другото компа не е преинсталирван от 7-8 месеца пиша от телефона и немога да пратя всичко точно ...

datass

Брой мнения : 3
Join date : 16.02.2014

Върнете се в началото Go down

Бъгва Empty Re: Бъгва

Писане by icakabrat Вто 18 Фев - 20:29

Докато не напишеш пълните характеристики на машината си не мога да помогна. Може да е от липсата на преинстал, може да ти е от видео драйверите, но както казах най-вероятно е от интернета ти, защото в сингъл не сече, докато в мулти сече...това трябва да ти говори нещо.
icakabrat
icakabrat

Брой мнения : 62
Join date : 07.01.2014
Age : 30
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Бъгва Empty Re: Бъгва

Писане by datass Съб 22 Фев - 12:03

Оправих проблема сега latency ми е някъде към 20-30 . Преинсталирахме компютъра .

datass

Брой мнения : 3
Join date : 16.02.2014

Върнете се в началото Go down

Бъгва Empty Re: Бъгва

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите