Left 4 Dead Bulgaria
<< ЗА МОЖЕШ ДА ПИШЕШ ИЛИ ОТГОВАРЯШ ВЪВ ФОРУМА, ВЛЕЗ ИЛИ СЕ РЕГИСТРИРАЙ >>



Ако желаеш да играеш с други българи, тук е мястото да ги намериш!

Join the forum, it's quick and easy

Left 4 Dead Bulgaria
<< ЗА МОЖЕШ ДА ПИШЕШ ИЛИ ОТГОВАРЯШ ВЪВ ФОРУМА, ВЛЕЗ ИЛИ СЕ РЕГИСТРИРАЙ >>



Ако желаеш да играеш с други българи, тук е мястото да ги намериш!
Left 4 Dead Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За новопостъпващите и желаещите да научат тънкостите в играта

4 posters

Go down

За новопостъпващите и желаещите да научат тънкостите в играта Empty За новопостъпващите и желаещите да научат тънкостите в играта

Писане by ma4katora Пон 10 Юни - 8:20

Предложението ми и препоръката ми е следната:Говорим за токущо впускащите се в режима на мултито..опитайте да играете повече сървайвъл и най-вече записвайте игрите си.Гледайте след това от различните гледни точки и на колегите.
  Като си спокоен и си релаксваш пред компа и само гледаш видеото научаваш много за себе си и за колегата с ,който споделяш една участ най-често.Друго,което препоръчвам е да се играе кампания на режим нормал,малко по късно(след 2 месеца например ) всяка вечер игра може да се премине и на адванс.Препоръчвам чак след като се проиграе кампания на експерт,тогава да се опита режима "реализъм".Той е коренно различен и всичко с,което сме свикнали като"бонусчета" и дадености на досегашната ни игра,го няма там(говоря за светещите аури и синдрома убивам го с един изстрел в тялото) Smile
  Последна препоръка..играйте със случайни хора в гарена,играйте и с нас,особенно на сървайвъл в сървара на Пат е идеално.Има цели 20 слота и има забавление.Толкова от мен засега.По късно ще опиша малко за сървайвъла и защо този режим е уникален и максимално -подходящ там да се събират хора от максимално нови до ветерани в тази игра Wink
ma4katora
ma4katora

Брой мнения : 41
Join date : 09.06.2013
Age : 41
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

За новопостъпващите и желаещите да научат тънкостите в играта Empty Re: За новопостъпващите и желаещите да научат тънкостите в играта

Писане by Myth Съб 22 Юни - 19:41

Играя от няколко месеца, 5-6 за сега все още играя на нормал, минавал съм някои от картите и на адвансед (за напреднали) играл съм и на реализъм. Следях стария форум и малко ми е трудно да си представя как се минават тия карти на експерт. Според зависи с кои хора играя, някои нива дори на нормал все още създават трудности, понякога много лесно се минават, друг път ги преиграваме по 5-6 пъти. Подобно ниво е последното на Coold Steam проблем е особено участъка м/у последния водопад и тунела, съвсем малко да се забавиш при убиването на Танка и започва един споун на спешъли едно след друго и....

Колкото за ученето, дори новаци препоръчвам да играят на Реализъм, там самата игра не им предоставя друг избор освен да стоят близо до останалите играчи и да играят отборно. Аурата е голямо улеснение.

П.П. Играя в Стийм то при тази цена на играта е грехота да я играе човек пиратска Smile


Последната промяна е направена от Myth на Съб 22 Юни - 19:53; мнението е било променяно общо 1 път

Myth

Брой мнения : 12
Join date : 22.06.2013

Върнете се в началото Go down

За новопостъпващите и желаещите да научат тънкостите в играта Empty Re: За новопостъпващите и желаещите да научат тънкостите в играта

Писане by Lenux Съб 22 Юни - 19:50

Реализма е голям учител да, така е. Радвам се, че го споменаваш. Надявам се скоро да поиграеш и с нас, сигурен съм, че ще ти помогнем да започнеш да минаваш картите на експерт от първия път, иии не само.. Но няма да разказвам за безумията които ние играем, че да не те изплаша Very HappyДобре дошъл си ни, надяваме се скоро да те видим при нас в игра. Между другото можеш да оставиш скайп за да те добавим в L4D конференцията която сме направили там.
Lenux
Lenux
Admin

Брой мнения : 173
Join date : 08.06.2013
Age : 38
Местожителство : София

https://left4dead.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

За новопостъпващите и желаещите да научат тънкостите в играта Empty Re: За новопостъпващите и желаещите да научат тънкостите в играта

Писане by Myth Съб 22 Юни - 19:53

myth_72 ми е скайпа. Самия аз рядко играя на реализъм, много зависи с кой играеш Smileно тръпката там е страхотна.

Myth

Брой мнения : 12
Join date : 22.06.2013

Върнете се в началото Go down

За новопостъпващите и желаещите да научат тънкостите в играта Empty Re: За новопостъпващите и желаещите да научат тънкостите в играта

Писане by RazerNaga Съб 27 Юли - 2:07

cryforrazernaga е моя скайп...моля ви добавете ме искам много да поиграя с българи, които могат да ме научат на тънкостите

RazerNaga

Брой мнения : 3
Join date : 24.07.2013
Age : 27
Местожителство : Сливен

Върнете се в началото Go down

За новопостъпващите и желаещите да научат тънкостите в играта Empty Re: За новопостъпващите и желаещите да научат тънкостите в играта

Писане by Lenux Съб 27 Юли - 14:37

Добавен си Wink
Lenux
Lenux
Admin

Брой мнения : 173
Join date : 08.06.2013
Age : 38
Местожителство : София

https://left4dead.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

За новопостъпващите и желаещите да научат тънкостите в играта Empty Re: За новопостъпващите и желаещите да научат тънкостите в играта

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите