Left 4 Dead Bulgaria
<< ЗА МОЖЕШ ДА ПИШЕШ ИЛИ ОТГОВАРЯШ ВЪВ ФОРУМА, ВЛЕЗ ИЛИ СЕ РЕГИСТРИРАЙ >>



Ако желаеш да играеш с други българи, тук е мястото да ги намериш!

Join the forum, it's quick and easy

Left 4 Dead Bulgaria
<< ЗА МОЖЕШ ДА ПИШЕШ ИЛИ ОТГОВАРЯШ ВЪВ ФОРУМА, ВЛЕЗ ИЛИ СЕ РЕГИСТРИРАЙ >>



Ако желаеш да играеш с други българи, тук е мястото да ги намериш!
Left 4 Dead Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Windows 8?

4 posters

Go down

Windows 8? Empty Windows 8?

Писане by Lenux Сря 17 Юли - 16:41

Понеже много се двоумя след последната версия в която са добавени старт бутон и има възможност ОС да зарежда на десктопа вместо на "МЕТРО" плочките, да питам тук има ли го някой тоя провал на Майкрософт на машината си? Laughing Още от излизането му се виждаше, че е направено за таблети и смартфони, но не и за настолни или лаптопи. Поработил съм с него, тоест с предишната версия, при която нямаше старт бутон и директно зареждане на десктоп и бях доста отчаян. Но сега нещо се замислям, някъде тук-там го дават с по-добра производителност от Уйндоус 7, че даже и в игри. Но дали не е само реклама? То е ясно, че за човек е най-добро това на което си е свикнал.. но все пак, Уйндоус 8 според вас?
Lenux
Lenux
Admin

Брой мнения : 173
Join date : 08.06.2013
Age : 38
Местожителство : София

https://left4dead.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Windows 8? Empty Re: Windows 8?

Писане by eraser Сря 17 Юли - 17:47

Валко горещо ми го препоръчва но аз не му вярвам !!Smile Evil or Very Mad Evil or Very Mad 
eraser
eraser

Брой мнения : 43
Join date : 09.06.2013
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Windows 8? Empty Re: Windows 8?

Писане by Lenux Сря 17 Юли - 19:12

Той с 8 ли е?? Rolling Eyes 
Lenux
Lenux
Admin

Брой мнения : 173
Join date : 08.06.2013
Age : 38
Местожителство : София

https://left4dead.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Windows 8? Empty Re: Windows 8?

Писане by eraser Сря 17 Юли - 20:45

Така твърди !
eraser
eraser

Брой мнения : 43
Join date : 09.06.2013
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Windows 8? Empty Re: Windows 8?

Писане by Lenux Чет 18 Юли - 0:14

Ами нека каже как е и що е (но той пък май не е регнат тук..)
Lenux
Lenux
Admin

Брой мнения : 173
Join date : 08.06.2013
Age : 38
Местожителство : София

https://left4dead.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Windows 8? Empty Re: Windows 8?

Писане by Lenux Чет 25 Юли - 16:28

Инсталирах го преди 3-4 дни- Windows 8.1. Има го за свободно изтегляне във сайта на Майкрософт, и дават ключ да си го лицензираш. Доста ларш, а? Правят го с цел просто народа да им го тества свободно, а те по този начин да му откриват бъговете. Почти всеки ден получавам ъпдейти за него. Като бързодействие- ами на моята машина не усещам никаква разлика между 7 и 8. Даже 7-цата ми беше 32 битова, а 8-цата сега е 64. И пак няма разлика- нито в игрите нито в поведението на програмите. Но пък това е обяснимо- за да има разлика трябва и самите програми да са ми 64 бита, а при мен само няколко са 64, но пък честно казано при тях виждам, че има разлика, доста по-бързо зареждат и работят, но говоря за мисля 2-3 програми единствено които са ми х64. Но много бъгове се откриват, и много неща има за дооправяне човек да си оправи, че да го ползва удобно, както 7-цата примерно, където там си инсталваш само програмите и почваш да ползваш. Тук има неща които трбва да пипнеш, че да го ползваш номално. Много от бъговете му сам трябваше да си оправя, други няма как да му оправя, но пък не са чак толкова фрапиращи. Отделно- за мен това е най-грозната като облик OS на Майкрософт след Win 98. Рамките са обикновени ръбести квадратни или правоъгълни прозорци, точно все едно гледам 98, но съм си оцветил рамките в някакъв цвят, същото е. Аеро ефекта го няма освен на таскбара, което е малко.. Рамките на прозорците са ръбести в някакъв ощипан цвят, а таскбара е прозрачен. На мен ми стои все едно ми се е бъгнал Win-a точно Laughing Както и да е, още не съм го махнал, мисля да му дам шанс. Ще видя поне до къде ще стигнат с ъпдейтите MS.
Lenux
Lenux
Admin

Брой мнения : 173
Join date : 08.06.2013
Age : 38
Местожителство : София

https://left4dead.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Windows 8? Empty Re: Windows 8?

Писане by Lenux Пон 29 Юли - 18:49

И го махнах, преди няколко дни, забравих да кажа та чак сега се сещам да споделя. След като ми омаза настройките на видео драйвера и беше непоправимо тотално се отказах. Пробвах колкото пробвах, но просто ми омръзна вместо да си ползвам компютъра като седна на него аз да го оправям през час два. Все нещо изникне, все се сблъскам с някой си бъг, един преглътна друг тръгна да оправям и да се ровя в Гугъл как какво и защо.. Не си е работа, и се отказах. Само ще кажа, че след като се върнах сега на Wин 7, имам чувството, че съм сложил Win 9. Разликата е огромна, поне след всичко което видях. Много по-бързо зареждане на ОС при стартиране, както много по-стабилна и гладка работа получавам от Win 7. Забелязвах замисляния и зацикляния при Win 8.1 (през цялото време за него говоря), които при Win 7 никога не съм имал. А и много грозна работа е 8-цата, напомня ми по облик на Win 98 или по-скоро на някаква ранна бета версия на ХР на която обаче си си оцветил рамките на прозорците в синьо (имаше такава функция при ХР). За мен 8 и за таблети не става, при положение, че има андроид. Защо ли? Ами вижте в Windows Store какви и колко приложения има и сами ще си направите сметката коя ОС да ползвате ако имате таблет или смартфон. В Google Play има хиляди приложения- качествени, проверени и изпипани, докато в Windows Store има много малко приложения, някои от тях са на индонезийски мисля, а другите са смешно непотребни. Та това е от мен за 8-цата. Чакам 9.
Lenux
Lenux
Admin

Брой мнения : 173
Join date : 08.06.2013
Age : 38
Местожителство : София

https://left4dead.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Windows 8? Empty Re: Windows 8?

Писане by bgcommander Сря 26 Мар - 15:25

Момчета... разбрах, че април месец спират подръжката на най-добрия Windows създаван досега(поне за мен) - Windows XP!
bgcommander
bgcommander

Брой мнения : 44
Join date : 21.10.2013
Age : 27
Местожителство : Varna

http://vbox7.com/user:bgcommander

Върнете се в началото Go down

Windows 8? Empty Re: Windows 8?

Писане by Pathfinder Чет 27 Мар - 18:42

Ееми да жалко, че ще спират поддръжката кара си 12 години и половина бях доволен как работеше на старата ми машина, но стана много уязвим за вируси или някое хакерче да проникне в системата имал съм преди проблеми с вируси и се налагаше направо да форматирам няколко пъти диск C: даже си го направих с dual boot XP и 7 .Сега си карам само със 7-ца на новата ми машина, която скоро навърши 1 година  Laughing и нямам никакви ядове.Време е да оставим XP да си почива при останалите стари операционни системи.
Pathfinder
Pathfinder

Брой мнения : 483
Join date : 09.06.2013
Age : 30
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Windows 8? Empty Re: Windows 8?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите