Left 4 Dead Bulgaria
<< ЗА МОЖЕШ ДА ПИШЕШ ИЛИ ОТГОВАРЯШ ВЪВ ФОРУМА, ВЛЕЗ ИЛИ СЕ РЕГИСТРИРАЙ >>



Ако желаеш да играеш с други българи, тук е мястото да ги намериш!

Join the forum, it's quick and easy

Left 4 Dead Bulgaria
<< ЗА МОЖЕШ ДА ПИШЕШ ИЛИ ОТГОВАРЯШ ВЪВ ФОРУМА, ВЛЕЗ ИЛИ СЕ РЕГИСТРИРАЙ >>



Ако желаеш да играеш с други българи, тук е мястото да ги намериш!
Left 4 Dead Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Апокалипсис - Част 5

4 posters

Go down

Апокалипсис - Част 5 Empty Апокалипсис - Част 5

Писане by bgcommander Нед 26 Яну - 2:18

Част 5

Ставаме и нямаме търпение вече да тръгнем. Още от миналия ден бяхме приготвили багажа. Всеки носи по малко багаж: Валентин носи амуниции за пушките, които аз бях взел, Емили е с задача да носи вода, а Силвия - храна и пакет за първа помощ. Отиваме в паркинга, където се намира колата ни, убиваме зомбитата на пътя ни и потегляме. Докато Валентин караше аз опитвах да разконцентрирам момичетата от ужасната гледка навън. А тя наистина не беше хубава: трупове и бродещи зомбита, а около тях катастрофирали, изгорели коли с мъртъвци вътре, да не говорим, че зомбитата се хранеха с тях. ГАДОСТ!
- (Аз) Ей, къде искате да отидем?
- (Е) Мисля си за планина, в някоя хижа.
- (В) Че какво ще правим на тоя студ?!
- (Е) Там не би трябвало да има зомбита.
- (Аз) Тебе ако те притеснява само това, спокойно можем да идем навсякъде стига да обезопасим мястото
- (С) Е да идем в чужбина да видим дали и там е така.
- (В) Абе те македонците и да не са зомбита пак ще ни нападнат, че и останалите съседи не ни харесват
- (Е) На мене ми стига някое тихо и красиво местенце
- (В) Ааа скука, други идеи...
- (Е) Какво и има на хижата?
- (Аз) Няма какво да правим там по цял ден...
- (В) Бояне стигнахме оръжеен магазин, както искаше.
- (Аз) О не, те и решетки пуснали, как ще влезем?
- (В) Отзаде!
Наистина отзад има не врата, а прозорец достатъчно голям да влезем през него без решетки. Влизаме си без проблем, избираме пистолет Glock17 за всеки по един, защото той е лек, има 17 куршума в пълнител, малък е, удобен е и за него се намират най лесно и най-много амуниции. Слагаме си колани, с които прикрепяме пистолетите и патроните на кръста си. Прикрепяме заглушители за пистолетите, зареждаме им пълнителите, като те са по три. Заедно с пистолетите естествено взимаме и амуниции (15 кутийки по 50бр. 9мм. патрона) Изхвърляме шумните пушки и тръгваме. Стигаме на мястото, оставяме багажа в колата и разчистваме (убиваме зомбитата, почистваме от трупове и боклуци) гаража, в който си избрахме да отседнем. Паркираме колата в гаража, затваряме голямата метална порта, изваждаме багажа от автомобила, заключваме с катинарите, които подготвихме голямата и малката врати на гаража.
- (В) Мястото е добро, можем да поберем и автобуса и колата
- (Аз) Добре, с нея ще нося ресурси
- (В) Позна!
- (С) Трябва да намерим легла, маса, столове... – предложи Силвия
- (Е) Трябва и да се снабдим с гориво, храна и вода – допълни Емили
- (Аз) Да, добре. Аз ще ходя за гориво, храна и вода и ще донеса и другите неща, а Вальо ще работи тук върху автобуса
- (Е) Аз ще дойда с теб – Емили се притесняваше, не искаше никой от нас да пострада
- (Аз) Много добре, защото ще ми трябва помощ, докато нося и товаря – бях доволен, че няма да съм сам
- (Аз) Вальо ела с мен да разтоварим.
- (В) Идвам, после ще изберем и автобус.
Готови сме с багажа и тръгнахме да избираме автобуса, паркинга не беше голям, имаше доволно разнообразие. Оставих на приятеля си да избере транспорта. Вкарахме избрания автобус за тунинг. Сега трябва да нося ресурси в убежището. Трябваше да тръгна първо за гориво, защото единственото, което имахме беше 3-литрова туба и това в колата. Взех туби и натоварих в багажника. С Емили тръгнахме да напълним тубите, като стигнахме бензиностанцията обаче, имаше си ги зомбитата... .Дадох на момичето ключовете, а аз отидох да ги издебвам в гръб с пистолета. Благодарение на заглушителя не привличам внимание. След като избих всичките 9 мъртъвци, тръгнахме да пълним тубите. Напълнихме 7 от 9, докато пълнех 8-та едно зомби ме нападна, добре, че пистолета беше в мен. Говедото ме събори и искаше да ме захапе по лицето, но опрях лакътя си на врата му,обърнах го, извадих Глока и бам право в челото. Чух крясъците на заразените и веднага скочихме в колата. Потеглихме към някой по-отдалечен магазин от това място, за да не могат да ни проследят. Целта беше да натоварим колкото се може повече ресурси. Спрях до един малък денонощен магазин, с надеждата, че там няма да има много за убиване` най-много 3-4 зомбита. Влязохме, вътре беше само продавачката, след като я убих натоварих храна и вода колкото може да побере колата.
- (Аз) Еми какво ще кажеш да пробваме да завържем хладилник или легло на покрива – предложих аз
- (Е) Боби, не искам да рискуваме да стане нещо, пък и за какво са ни имаме спални чували – на лицето и се изписваше тревога
- (Аз) Добре, ако искаш сега ще се приберем, но все някога трябва да занесем там легла и хладилник, ще ни трябват и за автобуса.
- (Е) Да се приберем, имам една идея.
- (Аз) Хубаво, връщаме се, това беше достатъчно за днес.
Върнахме се и Силвия ни помогна да разтоварим всичко. Подредихме ги така, че да пестим място. Емили отиде при Вальо за да го пита дали може да дойде с нас, за да опитаме да намерим микробус, с който ще пренасяме по-лесно и по-повече неща. Съгласи се и дойде да говори с мен.
- (В) Бояне, колко туби с гориво донесохте?
- (Аз) 7 и ½.
- (В) Може да стигнат, имай в предвид, че автобуса ще харчи повече заради тежестта си, а микробуса ще гори повече от колата. - по принцип Вальо разбира много от автомобили и все пак учеше в такава гимназия
- (Аз) И какво искаш да ми кажеш?
- (В) Трябва да донесеш повече гориво, но сега да вземем микробус, стана следобед, а няма къде да спим.
- (Аз) Значи да тръгваме, Емили остани тук със Силвия, Валентин и аз отиваме да свършим една работа.
И така с Валентин тръгнахме да търсим микробус, не беше лесно защото не се срещаха толкова често като автомобилите и все пак намерихме един. Опита да го запали, но не пожъна успех. Скоро щеше да се стъмни, а ние още нямахме микробус, с който да вземем легла. Докато търсехме, видяхме малък камион спрян точно пред склад на магазин. Влязохме в камиона и за наш късмет, ключовете бяха вътре, оставихме колата на пътя и потеглихме с камиона да търсим легла.
bgcommander
bgcommander

Брой мнения : 44
Join date : 21.10.2013
Age : 27
Местожителство : Varna

http://vbox7.com/user:bgcommander

Върнете се в началото Go down

Апокалипсис - Част 5 Empty Re: Апокалипсис - Част 5

Писане by bgcommander Нед 26 Яну - 23:11

Съжалявам за закъснението, първо бях болен, после имах много домашни и така стана, че доста закъсня тая част
bgcommander
bgcommander

Брой мнения : 44
Join date : 21.10.2013
Age : 27
Местожителство : Varna

http://vbox7.com/user:bgcommander

Върнете се в началото Go down

Апокалипсис - Част 5 Empty Re: Апокалипсис - Част 5

Писане by Lenux Пон 27 Яну - 19:11

Нищо, важното е, че го написа. Но нещо този път си попретупал нещата, в предишните части се изразяваше по-добре и описваше нещата по-разбираемо Smile Нищо, чакаме част 6.
Lenux
Lenux
Admin

Брой мнения : 173
Join date : 08.06.2013
Age : 38
Местожителство : София

https://left4dead.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Апокалипсис - Част 5 Empty Re: Апокалипсис - Част 5

Писане by icakabrat Чет 30 Яну - 20:59

Добре се движиш, само че чувствам, че трябва да описваш по-подробно някои сцени, примерно зомби килинг-а. Smile
icakabrat
icakabrat

Брой мнения : 62
Join date : 07.01.2014
Age : 30
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Апокалипсис - Част 5 Empty Re: Апокалипсис - Част 5

Писане by eraser Чет 30 Яну - 23:19

Защо да спирате само с легла и хладилник вземете си и някоя плазма , холна секция с гарнитура, маса, столове в гаража в центъра на града пълен с стотина хиляди зомбита ще ви е много уютно , вземете си и лаптопите за да има ''какво да правите'' например да си цъкате лефт4деад понеже в хижата ще ви е скучно защото там няма да има ток , а разбира се в града ще има защото дори по време на зомби апокалипсис чез и евн не спират работа !!!

Не искам да те обидя по някакъв начин това което правиш е супер аз също обичам да пиша в свободното си време , но това което си написал е меко казано много слабо най-вече в тази последна част няма интрига няма действие има комични ситуации представи се двама души товарещи легла на покрива на кола по време на зомби апокалипсис  Laughing 
eraser
eraser

Брой мнения : 43
Join date : 09.06.2013
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Апокалипсис - Част 5 Empty Re: Апокалипсис - Част 5

Писане by icakabrat Пет 31 Яну - 2:30

eraser написа:Защо да спирате само с легла и хладилник вземете си и някоя плазма , холна секция с гарнитура, маса, столове в гаража в центъра на града пълен с стотина хиляди зомбита ще ви е много уютно , вземете си и лаптопите за да има ''какво да правите'' например да си цъкате лефт4деад понеже в хижата ще ви е скучно защото там няма да има ток , а разбира се в града ще има защото дори по време на зомби апокалипсис чез и евн не спират работа !!!

Не искам да те обидя по някакъв начин това което правиш е супер аз също обичам да пиша в свободното си време , но това което си написал е меко казано много слабо най-вече в тази последна част няма интрига няма действие има комични ситуации представи се двама души товарещи легла на покрива на кола по време на зомби апокалипсис  Laughing 

Well said.  cheers 
icakabrat
icakabrat

Брой мнения : 62
Join date : 07.01.2014
Age : 30
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Апокалипсис - Част 5 Empty Re: Апокалипсис - Част 5

Писане by bgcommander Пет 31 Яну - 16:09

eraser написа:Защо да спирате само с легла и хладилник вземете си и някоя плазма , холна секция с гарнитура, маса, столове в гаража в центъра на града пълен с стотина хиляди зомбита ще ви е много уютно , вземете си и лаптопите за да има ''какво да правите'' например да си цъкате лефт4деад понеже в хижата ще ви е скучно защото там няма да има ток , а разбира се в града ще има защото дори по време на зомби апокалипсис чез и евн не спират работа !!!

Не искам да те обидя по някакъв начин това което правиш е супер аз също обичам да пиша в свободното си време , но това което си написал е меко казано много слабо най-вече в тази последна част няма интрига няма действие има комични ситуации представи се двама души товарещи легла на покрива на кола по време на зомби апокалипсис  Laughing 

E, чакай де първо най-важните работи трябва да си осигурим, ще държим храната в хладинлик да не се разваля, трябват ни легла да спим...
Между другото това "представи се двама души товарещи легла на покрива на кола по време на зомби апокалипсис Laughing
" е присъщо за братята ни руснаци, нали ги знаеш какви луди глави са  Laughing 
bgcommander
bgcommander

Брой мнения : 44
Join date : 21.10.2013
Age : 27
Местожителство : Varna

http://vbox7.com/user:bgcommander

Върнете се в началото Go down

Апокалипсис - Част 5 Empty Re: Апокалипсис - Част 5

Писане by eraser Пет 31 Яну - 19:07

Е мислиш ли , че като всички са зомбита токът няма да спре ?? Хладилника работи на ток ако не знаеш :Д
eraser
eraser

Брой мнения : 43
Join date : 09.06.2013
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Апокалипсис - Част 5 Empty Re: Апокалипсис - Част 5

Писане by icakabrat Пет 31 Яну - 20:45

Аз даже си ги представих с камиончето, отзад едно ремарке и в него хладилника, вързан към генератор..  lol! Консерви има за тая работа, Бобииии!  Laughing 
icakabrat
icakabrat

Брой мнения : 62
Join date : 07.01.2014
Age : 30
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Апокалипсис - Част 5 Empty Re: Апокалипсис - Част 5

Писане by bgcommander Нед 2 Фев - 15:11

Хаха, ама аз без хляб не мога да ям! Laughing 
bgcommander
bgcommander

Брой мнения : 44
Join date : 21.10.2013
Age : 27
Местожителство : Varna

http://vbox7.com/user:bgcommander

Върнете се в началото Go down

Апокалипсис - Част 5 Empty Re: Апокалипсис - Част 5

Писане by icakabrat Нед 2 Фев - 17:03

bgcommander написа:Хаха, ама аз без хляб не мога да ям! Laughing 

Да бе, те и хората без сърце не могат да живеят, ама... Catch my drift?  cyclops 
icakabrat
icakabrat

Брой мнения : 62
Join date : 07.01.2014
Age : 30
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Апокалипсис - Част 5 Empty Re: Апокалипсис - Част 5

Писане by bgcommander Нед 2 Фев - 20:52

Ха, catch, catch между другото вижте това ако искате: Зомбита нацисти срещу момичета с оръжия, мисля че ще ви хареса особено ако слушате Linkin Park: [You must be registered and logged in to see this link.] Very Happy
bgcommander
bgcommander

Брой мнения : 44
Join date : 21.10.2013
Age : 27
Местожителство : Varna

http://vbox7.com/user:bgcommander

Върнете се в началото Go down

Апокалипсис - Част 5 Empty Re: Апокалипсис - Част 5

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите