Left 4 Dead Bulgaria
<< ЗА МОЖЕШ ДА ПИШЕШ ИЛИ ОТГОВАРЯШ ВЪВ ФОРУМА, ВЛЕЗ ИЛИ СЕ РЕГИСТРИРАЙ >>



Ако желаеш да играеш с други българи, тук е мястото да ги намериш!

Join the forum, it's quick and easy

Left 4 Dead Bulgaria
<< ЗА МОЖЕШ ДА ПИШЕШ ИЛИ ОТГОВАРЯШ ВЪВ ФОРУМА, ВЛЕЗ ИЛИ СЕ РЕГИСТРИРАЙ >>



Ако желаеш да играеш с други българи, тук е мястото да ги намериш!
Left 4 Dead Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста

+6
Oziris1
Lenux
The.NEXT.
eraser
Pathfinder
ma4katora
10 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста - Page 4 Empty Re: НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста

Писане by Pathfinder Съб 3 Май - 22:11

Почваме 130.204.193.65:27015
Pathfinder
Pathfinder

Брой мнения : 483
Join date : 09.06.2013
Age : 30
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста - Page 4 Empty Re: НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста

Писане by eraser Нед 4 Май - 8:23

Така, снощи не можах да играя за което съжалявам , но оставих играта пусната да записва , какво да ви кажа ... първо едно огромно ЕВАЛА на Озирис Нотинус и Пат !
Второ 70 минути с оглед на лошия старт е много добро постижение !
Нормално е сега настроението да е занижено , но съм сигурен , че следващия път ще подобрим рекорда !
Искам да се извиня на Мачкатора и Жоро за това което им казах че , плана им да няма човек горе на камиона е безумие , аз нямаше да играя и нямах право да се бъркам , мачкатора каза че е съгласувал това с Ленъкс , трябваше да се доверя на преценката им ! Искам да кажа и две думи за позицията от ляво на камиона която продължавате да налагате горе там човека може да бъде спасен от хънтара или кравата само от ЧОВЕКА НА КАМИОНА два пъти там човек бе убит от хънтър до 30 мин !
Искам да спомена и несериозното отношение към усилията на всички от Непознат който влезе в 18 мин и умря за 10 мин  Very Happy Very Happy д Ел диабло който влезе в 31 първата минута но игра много силно и Рулер.. той влезе в 47 та минута но това не го смути да търси катана от всички Пат му бил обещал , че ще има поне една за него като дойде :Д  Very Happy Very Happy Very Happy  Жоро и той две минути му търси меле човека по моста ама така и не му намери катана  Crying or Very sad в крайна сметка Рулер умря за 5 минути но после още 5 минути се разправяше с диабло защо го бил убил като бил черно бял  Suspect 

Ленъкс добави пак времето и имената на участниците това все пак си бе опит и трябва да се помни !
За следващия път аз ще се нагърбя с много голяма отговорност за позиции игра и стратегии , но само ако всички са съгласни да ме подкрепят и работят заедно !
eraser
eraser

Брой мнения : 43
Join date : 09.06.2013
Age : 35

Върнете се в началото Go down

НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста - Page 4 Empty Re: НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста

Писане by ruLer Нед 4 Май - 20:55

lol! Боли ме фара за катаната,намерих си мачете.Не помня от някой да съм търсил квото и да е било освен от Пат,а това че вие почвате да ми задавате умни въпроси и някой ми бил помогнал да търси катана си е ваш проблем,не помня на някой да съм му казал да спре да играе че да почне да ми търси оръжие?!......Ни за 5мин. съм умрял(не че има значение,и за 10сек може да се умре) нито съм се разправял с Диаблото,човека почна да се чуди как ме уби,и аз му отговарям?Ква разправия те гони,земи намали тревата малко да виждаш по-добре!  Laughing Laughing Laughing 
ruLer
ruLer

Брой мнения : 30
Join date : 09.06.2013
Age : 35
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста - Page 4 Empty Re: НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста

Писане by eraser Пон 5 Май - 5:40

Така е ти не си виновен  Very Happy Very Happy Very Happy 
Както е казал героя на Йовков ''Колко мъка има по тоя свят боже ''
eraser
eraser

Брой мнения : 43
Join date : 09.06.2013
Age : 35

Върнете се в началото Go down

НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста - Page 4 Empty Re: НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста

Писане by ruLer Пон 5 Май - 15:46

Със сигурност не съм виновен,че някой път хората говорят колко да не заспът.За моя радост съм далеч от тези хора,всеки около мене го знае,по-простата причина че така съм възпитан.....За това обикновенните хора са казали "Понякога като нямаш какво да кажеш е по-добре да замълчиш"
ruLer
ruLer

Брой мнения : 30
Join date : 09.06.2013
Age : 35
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста - Page 4 Empty Re: НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста

Писане by The.NEXT. Пон 5 Май - 18:40

Ето снимка от втория сървайвър!

НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста - Page 4 2safifm

По относно играта, и нещата който направиха и пишат някой хора мисля да запазя мълчание, тъй като смятам за много неуместни постъпките на някой хора... и въпреки упреците който имах към ереизър съм склонен да го подкрепя в по-горе написаното!

Та участниците във така наречения втори сървайвър:

1. Ma4katora
2. Va!k?Colt
3. Pathfinder
4. Oziris
5. Blu
6. Tina
7. The.NEXT.
8. Lenux
9. Skrapp
10. notince
11. Radd

И по късно влезли:
12. ruLar
13. ElDiablo
14. Heno3HaT

По относно играта няма какво да коментирам, мисля че от страна на хората който играха и на фона на всичко което се случи, представянето ни беше повече от достойно... коментар нямам!!! Това е всичко!!!


Последната промяна е направена от The.NEXT. на Пон 5 Май - 18:59; мнението е било променяно общо 2 пъти
The.NEXT.
The.NEXT.

Брой мнения : 25
Join date : 09.11.2013
Age : 36
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста - Page 4 Empty Re: НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста

Писане by eraser Пон 5 Май - 18:49

Да хубаво е , че си далеч от някои хора .. Продължавай да следваш мъдростта на обикновените хора, да спрем до тук с безсмислените спорове , не знам защо никой не коментира играта все още..
eraser
eraser

Брой мнения : 43
Join date : 09.06.2013
Age : 35

Върнете се в началото Go down

НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста - Page 4 Empty Re: НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста

Писане by ruLer Пон 5 Май - 19:52

Very Happy Very Happy Спор който ти започна,за да се направиш на интересен пред мониторчето,явно само тука можеш да си избиваш комплексите.Жалко,по едно време имах капка вяра че си по-различен от някой хора по-нагоре,където всички го видяхме преди време колко струва,за това добре каза човека че ще си мълчи.....Така че земете се стегнете,че ми писна от пубертетски работи,първо ми се прави на интересен и после очаква да му трая.Слез малко на земята,стига хвърче в облаците пред тоз монитор,че 80% от изписаното от тебе в тоя форум е пълна простотия,и после пак се оплаквай че никой не те взима на сериозно!.....ае със здраве!!!
ruLer
ruLer

Брой мнения : 30
Join date : 09.06.2013
Age : 35
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста - Page 4 Empty Re: НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста

Писане by Lenux Пон 5 Май - 19:55

Призовавам да се запази мир, поне в общите и важни теми като тази. Моля ви, ползвайте скайп или лични съобщения. Относно играта- не знам как го направихме, но със целия резил направихме 70 минути. Имаше много убийства, изпуснати и изядени хора.. Много грешки. Особено горе на моста беше тотален цирк. Долу мисля имаха повече организация. От моята игра не съм доволен. На няколко пъти се впуснах в напълно безумни приключения и заради някакъв късмет оцелявах.. Много рано изразходихме аптечките, долу се запалиха ресурсите много рано, рано хора умираха и биваха дефибнати... Това си беше несериозен сървайвъл още от както в началото Мачкатора остави всички на воля да играят кой както намери за добре. Другия път вярвам ще стегне редиците и ще се получи по-сериозна игра SmileТова ми е краткия коментар за сега..
Lenux
Lenux
Admin

Брой мнения : 173
Join date : 08.06.2013
Age : 38
Местожителство : София

https://left4dead.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста - Page 4 Empty Re: НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста

Писане by The.NEXT. Пон 5 Май - 20:09

ruLer написа:Very Happy Very Happy Спор който ти започна,за да се направиш на интересен пред мониторчето,явно само тука можеш да си избиваш комплексите.Жалко,по едно време имах капка вяра че си по-различен от някой хора по-нагоре,където всички го видяхме преди време колко струва,за това добре каза човека че ще си мълчи.....Така че земете се стегнете,че ми писна от пубертетски работи,първо ми се прави на интересен и после очаква да му трая.Слез малко на земята,стига хвърче в облаците пред тоз монитор,че 80% от изписаното от тебе в тоя форум е пълна простотия,и после пак се оплаквай че никой не те взима на сериозно!.....ае със здраве!!!

Рулър ще Те помоля съвсем учтиво да си мериш приказките!!!
The.NEXT.
The.NEXT.

Брой мнения : 25
Join date : 09.11.2013
Age : 36
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста - Page 4 Empty Re: НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста

Писане by ruLer Пон 5 Май - 20:49

АЗ МНОГО ВНИМАТЕЛНО СИ МЕРА ПРИКАЗКИТЕ.За разлика от някой хора,които ако не си бяха отваряли устата изобщо нямаше да се стигне до тука,но нали тря да се направят на велики,неизбежно е......Не очаквайте някой да ми се прави на интересен и да си трая,аз не съм човек с който някой може да се ебава,всички които ме познават го знаят.Мерете си вие приказките следващия път за да няма такива изцепки,както се вижда ако 1 път в месеца напиша коментар в тоя форум ще е добре.Нямам нищо против Еразера и Некст!!!Не се ебавайте с мене понеже не носа на ташак и за това не се ебавам аз.Когато се показва уважение ще има мир и спокойствие!....Силно се надявам да се сложи точка дотука на тая пародия!
ruLer
ruLer

Брой мнения : 30
Join date : 09.06.2013
Age : 35
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста - Page 4 Empty Re: НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста

Писане by eraser Вто 6 Май - 6:46

Жалко , че не успяваш да проявиш ''високото си възпитание'' до тук давам ти още един шанс  Very Happy 
eraser
eraser

Брой мнения : 43
Join date : 09.06.2013
Age : 35

Върнете се в началото Go down

НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста - Page 4 Empty Re: НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста

Писане by Pathfinder Вто 6 Май - 11:58

ДОСТАТЪЧНО! ТЕМАТА Е ЗАКЛЮЧЕНА.
Pathfinder
Pathfinder

Брой мнения : 483
Join date : 09.06.2013
Age : 30
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста - Page 4 Empty Re: НОВО ОЦЕЛЯВАНЕ на моста

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите